دوستان، یاران و خوانندگان گرامی، خواهشمندیم هنر و ادبیات پرس لیت را به دیگران نیز معرفی کنید
تماس با سردبیر > perslit@gmail.com بایگانی پیوندکده سیاسی  بیانیه ها و برنامه ها کتابخانه صدا و ویدئو ادبیات بومی هنر داستان شعر

نگرانی دختران موسوی از وضعیت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد

مسیح علی نژاد
   جرس: دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نسبت به بی خبری از وضعیت پدر و مادرشان ابراز نگرانی کردند. 


  دختران میرحسین موسوی در گفتگویی با خبرنگار جرس که دقایقی پیش صورت گرفت، با توجه به اخبار منتشره در رسانه های حکومتی، نسبت به بی خبری از وضعیت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد ابراز نگرانی کردند. 

در این گفتگو ضمن اشاره به این نکته که طی 48 ساعت اخیر هیچگونه اطلاعی از وضعیت و سلامتی مهندس میرحسین موسوی و دکتر رهنورد وجود ندارد، تاکید شد:  علاوه بر قطع هرگونه ارتباط و تماس تلفنی، کوچه منتهی به منزل موسوی توسط خودرو ون مسدود شده است. 

همچنین از ورود فرزندان و تیم محافظت میرحسین موسوی به منزل ایشان جلوگیری به عمل آمده  و تمام راههای ارتباطی به شکل ناگهانی و مشکوکی قطع شده است. 

دختران میرحسین موسوی یاد آور شده اند:  با توجه به شرایط موجود وضعیت سلامتی آنها برای خانواده در پرده ای از ابهام قرار گرفته است.  محافظین تحت فشار هستند که هیچگونه مجرای ارتباطی با خانواده ایجاد نکنند.


به گفته خانواده آقای موسوی،  در ون مسدود کننده افرادی وجود دارند که مدعی هستند حکم این اقدام را از دادستانی تهران در اختیار دارند. 

گفته شده است؛ امکان مشاهده فضای داخل خودرویی که در مقابل منزل آقای موسوی پارک شده است، وجود ندارد  و تعداد افراد درون ون نیز نامشخص است. همچنین نسبت به وضعیت مسلح بودن آنها نیز نمی شود از فضای بیرون از ماشین مطلغ شد. 

  بنا به گفته خانواده آقای موسوی  کسانی که در مقابل منزل آقای موسوی مانع از تردد فرزندان وی شده اند،  از ارائه هرگونه حکم و یا کارت شناسایی امتناع  کرده  و تاکنون نیز هیچ مقام رسمی مسئولیت اقدامات اخیر را به عهده نگرفته است .

دختران آقای موسوی می گویند؛ نگرانی ما این است که اصلا نمی دانیم در پشت این درهای بسته و در پسِ سکوت  و خاموشی و بی خبری ایجاد شده  چه می گذرد وچه اقدامات غیرقابل تصوری  علیه آنها صورت گرفته است. ما نمی دانیم چه اتفاقی برای آقای موسوی و خانم رهنورد افتاده است و آیا اصولا مسئولیت حفظ جان مهندس موسوی و خانم رهنورد به عهده چه کسی است؟ ما حتی نمی دانیم  آیا پدر و مادر ما در این منزل مستقر هستند و  یا به جای دیگر منتقل شده اند؟

'گفتنی است : به دنبال برپایی تظاهرات روز 25 بهمن در تهران، علی لاریجانی رئیس مجلس ایران دستور تشکیل کمیته "بررسی افراد ضد انقلاب" را صادر کرده است و نمایندگان مجلس نیز علیه رهبران اصلاح طلب شعار داده و خواستار اعدام آنان شده اند.

 

به صفحه خود در فیس بوک پیوند دهید:Share  

بازگشت به صفحه نخست