خواننده ارجمند
درود بر شما،

همه تلاش خود را بکار می بریم تا سرای هنر و ادبیات پرس لیت، تا آنجا که در توان ماست، ساده تر مورد استفاده شما قرار گیرد. برای استفاده از پرس لیت توجه شما را به آگاهی های زیر  جلب می نماییم:

- هر مطلبی که برای انتشار یا باز انتشار برگزیده شود، بلافاصله منتشر می گردد.

- می کوشیم تا صفحه نخست در تمامیت آن بین روزهای هشت تا دهم هر ماه بطور کامل به آرشیو منتقل شود و صفحه ای تازه جای آن را بگیرد.

- هر صفحه ی نخست که به آرشیو منتقل گردیده، با شماره ای در پایین صفحه نخست مشخص شده است که با ترتیب تاریخ آرشیو تناسب مستقیم داشته و شماره های کوچک تر قدیمی تر هستند.  با کلیک کردن بر روی هریک از شماره ها، صفحه نخست مربوطه در آرشیو در اختیار شما قرار می گیرد.

- اضافه بر پیوندهای داده شده به هر مطلب انتشار یافته در صفحه نخست، بنا به زمینه موضوعی هر مطلب مانند ویژه زنان، شعر، داستان، هنر، ادبیات بومی، صدا و ویدئو، همه چیز از همه جا، سیاسی، پیوندکده ( بانک لینکهای دیگر رسانه ها و سایتها) صفحه ای جداگانه طراحی گردیده که با مراجعه به آن می توان به همه مطالب در رابطه با آن موضوع دست یافت.

- دو بخش خاص در سرای هنر و ادبیات پرس لیت طراحی گردیده که یکی به ارائه و معرفی آثار خانم شهلا آقاپور و دیگری به بنیاد فرهنگی اروپاییان ایرانی تبار اختصاص داده شده است. برای آگاهی از مطالب این دو بخش به بخشهای مربوط به آن مراجعه نمایید که در صفحه نخست نیز به آنها پیوند داده شده است
- دو نشانی برای تماس با نویسان( هیئت تحریریه ) پرس لیت و سردبیردر تمامی صفحات قرار داده شده است که با کلیک کردن بر روی آن می توانید پیام یا مطالب تان را برایمان بفرستید.

امید آنکه توانسته باشیم گامی هرچند ناچیز در پهنه هنر و ادبیات برداریم. از هرگونه همکاری و هم یاری شما برای شناساندن پرس لیت به جامعه ی ایرانی استقبال نموده و پیشاپیش از همه شما سپاس گزاریم.

در صورت هر گونه انتقاد یا پیشنهاد یا مشکلی در رابطه با پرس لیت، از تماس با ما دریغ ننمایید.

با احترام و مهر

هنر و ادبیات پرس لیت

بازگشت به صفحه نخست

تماس و ارسال مطالب info@perslit.com تماس با سردبیر perslit@gmail.com درباره ما