تماس با ما و ارسال مطلبinfo@perslit.com
بازگشت به صفحه نخست

دیگر صفحات ویژه انقلاب >2 > 3 > 4 > 5 >6 > 7 > بازگشت به صفحه نخست

به یاری زندانیان سیاسی بی دفاع در بیدادگاه های حکومت اسلامی بشتابیم و آنها را آزاد کنیم. همه یک صدا فریاد کنیم: زندانی سیاسی آزاد باید گردد

گسترش اعتراضات شبانه و کشیده شدن آن به کوچه ها

پیکر پاک صدها شهید اعتراضات مردمی یک ماه اخیر در سردخانه ای در جنوب غربی تهران نگهداری می شود

فیلم؛ صدای دلخراش ضجه های مادر سهراب در بهشت زهرا

مراسم تشیع جنازه و خاکسپاری سهراب اعرابی، جوان 19 ساله ای که در جریان اعتراضات اخیر بدست مزدوران جنایت پیشه جمهوری اسلامی به قتل رسید، صبح امروز در گورستان بهشت زهرا برگزار شد.

http://www.youtube.com/watch?v=c2ytSNYY-Js

یکشنبه ۲۱ تير ۱۳۸۸
آخرین سخن "یعقوب بروایه" پیش از مرگ:
من برای آزادی کشته شدم

پرستو سپهر

جانباخته دیگر تقدیم راه آزادی شد

نوروز : جوان دیگری که توسط لباس شخصی ها به شدت زخمی و در بیمارستان بستری شده بود، درگذشت. یعقوب بروایه، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته نمایش در دانشکده هنر ومعماری دانشگاه تهران، روز چهارم تیر ماه توسط نیروهای بسیج از بام مسجد لولاگر مورد اصابت گلوله قرار گرفت، از ناحیه سر مجروح شد و بلافاصله توسط دوستانش به بیمارستان لقمان انتقال یافت اما به رغم تلاش پزکان برای جان وی، در نهایت دچار مرگ مغزی شد و به شهادت رسید. یعقوب بروایه فرزند دوم یک خانواده پنج نفری و اهل اهواز بود. وی متولد تیرماه 1361 بوده و در هنگام مرگ تنها 27 سال سن داشت.
به نوشته برخی سایت‌های خبری یعقوب بروایه که در کنترل کامل مامورین تحت مداوا قرار داشت، از این حادثه جان سالم به در نبرد. او تنها دقایقی پیش از مرگ چشم گشود، دستان مادرش را گرفت و زیر لب گفت: مادر من برای آزادی کشته شدم.... و چشم فروبست.
گفته می‌شود ماموران امنیتی پیکر بی جان یعقوب را تحویل گرفتند و به محل نامعلومی بردند و سرانجام بعد از ٤٨ ساعت به خانواده او اطلاع دادند جسد یعقوب به خاک سپرده شده است. ماموران از خانواده او تعهد گرفته اند که از هرگونه اطلاع رسانی و برگزاری مراسم برای او خودداری کنند.

سهراب اعرابي 19 ساله در زندان اوين زير شكنجه به شهادت رسيد

دعوت از مردم برای شرکت در تحويل جسد جوان 19 ساله ای که در اوين کشته شد ، این بار جوان نوزده ساله در اوین کشته

نیروی انتظامی مانع برگزاری ورزش صبحگاهی در پارک ائل گلی تبریز شد
صبح روز پنجشنبه 18 تيرماه طبق روزهای قبل تعداد زیادی از عموم مردم جهت ورزش صبحگاهی در پارک ائل گلی گرد هم آمده بودند تا مطابق معمول به ورزش بپردازند که با اقدام عجیب نیروی انتظامی مواجه شدند , نیروی انتظامی با مستقر کردن تعداد کثیری مامور و موتورسیکلت در محلهای ورزش و نرمش مردم مانع برگزاری ورزش شدند. برخورد نیروی انتظامی با مردم خیلی وحشیانه بود و بر سر مردم بیخودی فریاد می کشیدند.آنها ميخواستند از صبح از هرگونه تجمعي جلوگيري كنند . اين ميزان وحشيگري فقط نشان دهنده ترس مضاعف مامورين حكومتي از مردم وتجمعات آنان است.

فیلم کامل گفته‌های محسن مخملباف در پارلمان اروپا

اتحادیه اروپا به ایران: یا گفت‌وگو بر سر انتخابات، یا بررسی تحریم بیشتر>>>

یار خیابانی من
یار خیابانی من/// با من وهم رأی منی /// در زیر باتوم و چماق /// یاور و همراه منی /// گم شده رأی من و تو /// تو انتخابات سیاه /// دشمن خاشاک و خسند /// بسیج و ناجا و سپاه /// زنجیر و چاقو می کنه /// صورت و زخمی وکبود /// چشم داره عادت میکنه /// به گاز اشک آور و دود /// رأی من و تو نتونست /// زنجیر ها رو پاره کنه /// مشت گره کرده ما /// میهن آزاد می کنه /// یار خیابانی من /// با من و هم رأی منی /// در زیر باتوم و چماق /// یاور و همراه منی /// رسانه ی ملی ما /// کذب تموم خبرهاش /// دروغ و نیرنگ و فریب /// حرف تموم مجری هاش /// صورت زشت دیکتاتور /// سانسور و وحشت و ترور /// دولت تزویر و فساد /// محمود احمدی نژاد ///

دارایی‌‌های مسدود شده بانک ملی در اروپا آزاد نمی‌شود

روز پنجشنبه (۱۸ تیر)، دادگاه اروپا در لوکزامبورگ، با درخواست بانک ملی ایران، شعبه لندن برای آزادکردن دارایی‌های مسدود شده‌ی این بانک مخالفت کرد. بنا بر رای دادگاه مسدود کردن دارایی‌های ایران واکنشی مناسب به برنامه‌های اتمی ایران است. یک سال پیش کشورهای اتحادیه اروپا در جریان تشدید تحریم‌های ایران رای داده بود تا دارایی‌های بانک ملی ایران در اروپا مسدود شود.

تفنگم را بده تا ره بجویم ، که هرکس عاشقه خونش براهه

مردم به بسیج در سعادت آباد و ستارخان حمله کردند//امروز به معنای واقعا جو شهر نظامی و متشنج بود//تویه خیابون های اصلی بیشتر از اونی که آدم باشه، نیروهای نظامی بوددرگیری در خیابان انقلاب حد واسط چهار راه ولی عصر تا میدان انقلاب ادامه دارد بخصوص در خیابان های فرعی مثل قدس.لباس شخصی ها کمتر بودن و همون تعدادی که بودن تویه فرعی ها و کوچه ها بودن... انگاری می دونستن مردم مجبورن فرار کنن اونجا.نیروهای نظامی با کوچکترین تجمعی به شدت برخورد می کردن... به طوری که حتی پارک اوستا رو هم خالی کردن و زن و بچه ها رو هم با باتوم زدن.ضرب و شتم زن و بچه ها رو خودم با چشم دیدم... دنبال منبع نگردید... جاتون خالی خودم هم چند تا باتوم حسابی خوردم

تظاهرات ایستاده در روی پله های ساختمان بورس در مرکز شهر بروکسل

تایمز مالی آلمان: هیچ کدام از کشورهای اتحادیه اروپا به مقامات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ویزا نمی دهند

کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل خواهان سفر به ایران

صدای آمریکا: شش کارشناس سازمان ملل متحد از دولت ایران خواسته اند به آنها اجازه دهد برای ارزیابی شرایط کشور، در پی ناآرامی های پس از انتخابات، به آنجا بروند. کارشناسان حقوق بشر در بیانیه مشترکی که روز چهارشنبه انتشار یافت، نسبت به گزارشها در خصوص دستگیری های انبوه و اقدام پلیس و نیروهای انتظامی در استفاده بیش از اندازه از زور، از زمان اعلام نتایج انتخابات، ابراز نگرانی کرده اند. بیانیه، از تهران می خواهد درخواست های کارشناسان برای سفر به ایران را قبول کند، و می افزاید تهران باید به دعوت خود از کارشناسان سازمان ملل متحد برای انجام دیدارهای رسمی احترام بگذارد. پلیس ایران بیش از یک هزار فعال سیاسی، روزنامه نگار، و افراد دیگری را که مقامات امنیتی می گویند با تظاهرات پس از انتخابات ارتباط داشتند، دستگیر ک رده است. کارشناسانی که می خواهند به ایران بروند، تحقیقگران مستقلی هستند که بر بازداشت ها و اعدام های خودسرانه، ناپدید شدن های اجباری، مجازات و دفاع از حقوق بشر تمرکز دارند

درگیری میان مردم و مزدوران بسیجی در تهران

گزارش یکی از فعالین از تهران: امشب حدود ساعت 10:15 تا 10:45 تو سعادت آباد بین مردم و نیروهای بسیجی درگیری میشه. بسیج در اعتراض به صدای الله اکبر مردم با مردم درگیر میشه و شروع به برخورد خشن میکنه. اینطور که شنیدم به خونه های مردم هم حمله شده. تو درگیری مردم گاز اشک آور و بیسیم بسیجی ها رو می گیرن و عملن خلع صلاحشون میکنن. و بعد هم با شعار مرگ بر دیکتاتور شروع به راه پیمایی و مرتب هم میگن فردا ساعت 4 میدون انقلاب. درگیریها تا منظقه پارک سعادت آباد کشیده شده.

18 تیر؛ آماده باش کامل نیروهای نظامی و انتظامی رژیم

آژانس ايران خبر: براساس دستور مقامات رده بالای نظام, نیروهای نظامی وانتظامی برای سه روز متوالي سه شنبه ,چهارشنبه و پنج شنبه درحالت آماده باش کامل درآمده اند.شورای تامین استان تهران و ستاد نیروهای انتظامی ونظامی با ابلاغ دستوری فوری به نیروهای انتظامی ونظامی خواهان آماده باش این نیروها ظرف سه روز آینده شده است.
این دستور آماده باش در آستانه ی 18 تیر صادر شده است و ترس سران نظام از گردهم آیی ها و تجمعات اعتراضی احتمالی مردم در روز 18 تیرموجب شده است كه این دستور آماده باش برای نيروها صادر شود.فراخوان گسترده آماده باش برای نیروهای نظامی وانتظامی در سه روز آینده در حالی صورت می گیرد که به گفته مقامات امنیتی ,اوضاع کشور آرام است. اما صدور دستور آماده باش برای سه روز در آستانه ی 18 تیر نشان دهنده هراس سران حكومت از اعتراضات احتمالی ملت ایران در روز پنج شنبه 18 تیرماه مي باشد.

توصیه هایی برای راهپیمایی و تجمعات 18 تیر

مدرسه فمينيستي- شهر بولزانو در ايتاليا اين روزها ميزبان و برگزار كنننده فستيوال يورومديترانه است . اعطاي جايزه الكساندر لانگر به نرگس محمدي ،‌برگزاري نمايشگاه عكس و اسلايد اززنان جنوب ايران و حضور شيرين عبادي در اين مراسم و سرانجام راهپيمايي گسترده خياباني و زنجير مردمي در همبستگي و حمايت از از مردم ايران از نكات شاخص اين فستيوال بود. در پايان اين راهپيمايي مردمي و ايجاد زنجير حمايت از مردم ايران ، شيرين عبادي برنده جايزه نوبل با سخناني از حمايت و همبستگي مردم ايتاليا سپاسگزاري كرد وي در سخنانش از مردم دنيا خواست كه مظلوميت مردم ايران را در درخواست حقوقي اشان و پايمال شدن حقوق اشان به گوش همگان برسانند.

کارگران هفت تپه در اعتراض به کار در شرایط بد آب و هوایی

خبرگزاری هرانا : صبح روز جاری یکشنبه مورخ 14 تیر ماه کارگران کارخانه کشت و صنعت هفت تپه دست به اعتصاب زدند.
کارگران معترض با جمع شدن درب این کارخانه خواستار تعطیل شدن کار تا زمان مساعد شدن آب و هوای منطقه شدند که با حضور نیافتن هیچکدام از مسولین  معترضین، درب دفتر مدیر کارخانه تجمع کردند .
در مذاکره نماینده کارگران با مدیر کارخانه وی با اشاره به اینکه خود وی هم ناچار به حضور در سر کار است افزود لازمه تعطیل شدن کارخانه دریافت  دستور از مراجع بالا تر است اما نامی از مرجع و یا مراجع  بالاتر نبرد .. کارگران معترض بعد از تجمع  3 ساعته  به سر کار خود باز گشتند و کارخانه به  روال عادی خود بازگشت . از صبح امروز گرد و غبار تمامی خوزستان و شهرستانهای اطراف همچون شیراز ، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویر احمد را  در بر گرفته است که میزان غلظت آن به بیش از 15 درصد از حد مجازرسیده و شعاع دید را به کمتر از 60 متر رسانده است .

خبرهای کوتاه

گفته ميشود (تائيد نشده) مسعود باستانی، سردبير روزنامه توقيف شده ی ندای اصلاحات، خود را به مقام های قضایی معرفی کرده است.
مسعود با طرح این ایده که با معرفی خود همسرش مهسا امرآبادی آزاد می شود خود را معرفی کرد. با این وجود هیچ اقدامی توسط مقام های قضایی و یا اطلاعاتی صورت نگرفته است.

مدیر مسئول روزنامه اعتماد ملی برای پاسخ گویی در خصوص پرونده های مفتوح روزنامه اعتماد ملی به دادسرای کارکنان دولت و مطبوعات احضار شد.

همسر حجاریان: آیا اهداف انقلاب این بود که کسی را که حتی نمی تواند تکلم کند به زندان ببریم و از امکانات پزشکی مناسب محروم کنیم؟
رییس قوه قضائیه می گوید من نمی توانم دراین امور دخالت کنم؛ دادستانی می گوید ما خبر نداریم؛ وزیر اطلاعات می گوید من اطلاعی ندارم.
پس اینها چه کسانی هستند که فرزندان ایران و انقلاب را به بند کشیده اند؟ چرا هیچ کس پاسخگو نیست؟ "
 آیا اهداف انقلاب این بود که کسی را که حتی نمی تواند تکلم کند به زندان ببریم و از امکانات پزشکی مناسب محروم کنیم؟

حنیف مزروعی ، وبلاگ نویس و فرزند علی مزروعی هم اکنون در فیس بوک خود خبر داد سعید حجاریان به کما رفته است

اطلاعیه مطبوعاتی شماره 2
من اگر ما  نشوم تنهایم.  تو اگر ما نشوی، خویشتنی

گردهمایی ايرانيان در بروكسل، پايتخت اروپا

چون دار جهان این چنین است که هست
       جان می‌سپریم به بند دژخیمی پست
آزاد نِه‌ایم، وز دست زمانه نیز نتوان رست
                       گوییم نه! به این زمانه و هر چه که هست
شرط برقراری آزادی و عدالت اجتماعی سرنگونی جمهوری اسلامی است!

ابی آدالبرت، بابک رضوانی، محسن بهار، مسعود آزاده، مهران زنگنه

مردم غیور ایران به پا خیزید به دستور خامنه ای به بازداشتیان در زندان تجاوز میکنندطبق خبر موثق 12 دانشجوی دختر که در حمله به کوی دانشگاه توسط بسیج بازداشت شده بودند ، هنگامی آزادی و پس از تست حاملگی که حاکی از تجاوز نیروهای ارزشی بسیج به ایشان بود ، متاسفانه با تست حاملگی مثبت روبرو می شوند ، اگر کسی در خوابگاه دختران کوی دانشگاه تهران آشنا داره حتی می تونه اسم اونها رو هم بپرسه . بدلیل آبروریزی تاکنون کسی حاضر به انتشار خبر یا پخش آن نگردیده است . همه در 18 تیر انتقام خواهیم گرفتاوف بر ما اگر ساکت بنشینیم.

کودتایی که به سرنگونی خواهد انجامید !
عباس رحمتی

توضیح : برای رفع ابهام  باید توضیح  دهیم  ، که  بعضی ها  می پرسند چرا جنبش آرام شده و چرا دیگه مردم کمتر  به صحنه  می آیند و چی شد که مردم را توانستند سرکوب کنند ، یعنی   همه چیز تمام شد  و ... ؟

گزارشگران بدون مرز : مرتضوی  جلادی که در تهران فرمان می‌دهد، کیست؟

اتحادیه اروپا فراخواندن سفرای خود از ایران را بررسی می‌کند
در ایران حملات مقام‌های حکومتی علیه غرب ادامه دارد. در اتحادیه اروپا نیز درخواست‌ها برای برقراری تحریم‌های تازه علیه ایران، حتی فراخواندن همزمان ۲۷ سفر کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا فزونی می‌گیرد.

این تصویر دلخراش را ببینید و  آن را براي محافل حقوق بشري بفرستيد تا بدانند که با جوانان ايراني چه کرده اند. تصوير دانشجويي که مورد ضرب و شتم قرار گرفته و در کما بسر مي برد

اگه خدا همینه، لعنت به هرچی دینه

 
سوال روز قیامت از لباس شخصی هاای برادر مسلمان لباس شخصی که هموطنان ما را می کشی در روز قیامت چه پاسخی به خدا خواهی داد وقتی از تو سوال می کند چرا بنده مرا کشتیچه پاسخی به پیامبر اسلام می دهی وقتی می پرسد چرا امت مرا کشتیچه پاسخی به امام علی و امام حسین ع می دهی وقتی از تو می پرسند چرا شعیه پیرو مرا کشتی حتما خواهی گفت چون با خامنه ای و احمدی نژاد مخالف بودند خون آنها مباح بود. آیا می دانی لشکریان یزید هم فکر می کردند حق با ؟ آنهاست و خون امام حسین را مباح می دانستند؟ وقتی امام حسین را می کشتند فکر می کردند دارند به تکلیف شرعی خود عمل می کنند. کمی به فردای قیامت بیندیشید.

فیلتر شکن
با Google Translate سایت های فیلتر شده را باز کنید
http://translate.google.com را باز کنيد

1 - ابتدا زبان را از English   به Persina ALPHA    تغيير دهيد.

2 - آدرس سایت را در این Box وارد کنید : Enter text or a webpage URL
3 - دگمه
Translate را فشار دهيد.

یاور استوار

خطاب از من که امام زمان، صاحب عصر و ولی امر مؤمنان هستم به سرلشگر کذاب حسینِ فیروزآبادی

حقه ی کثیف جمهوري اسلامي نسبت به شهداي راه ازادي

امروز که خانه مادر رفته بودم(حوالي مرکز تهران) شنيدم که داماد همسايه شان يکي از کشته شدگان حوادث اخير است.چون با پسر همسايه دوست قديمي هستم رفتم پيشش که ببينم اش و حالش را بپرسم و تسليت بگويم د رخلال حرفش چيزي گفت که کم بود از تعجب شاخ دربياورم.م يگفت براي تحويل جسد که رفته اند به انها گفته اند که با امضاي برگه اي که ثابت مي کند مقتول بسيجي بوده است هم در تحويل جسدشان تسريع مي شود و هم احتمال اينکه به جاي خوردن انگ ضد انقلابي بر نام مقتول بر چسب شهيد بزنند و ا زمزايايش خانواده اش را برخوردار کنند هست و دوستم مانده بود که چکار کنند چون مقتول هيچ اعتقادي به اين حرفها نداشت و فقط براي اعتراض به انتخابات به تظاهرات رفته بوده است.خواستم اين را اطلاع بدهم تا با اين تاکتيک جديد که مي خواهند بر نام مقتولان برچسب بسيجي بزنند و ان را به عنوان تلفات خودشان معرفي و برای حکومت مظلوم نمايي کنند آشنا باشيد

عبادی: ایرانیان به حمایت افکار عمومی جهان نیاز دارند

شیرین عبادی از کشورهای اروپایی خواست که فشار سیاسی خود را بر دولت ایران برای احترام به حقوق بشر افزایش دهند. این حقوقدان و برنده جایزه صلح نوبل گفت که مردم ایران در مبارزه در راه دموکراسی به پشتیبانی مردم اروپا نیازمند هستند. خانم عبادی که در مرکز "دویچه وله" در شهر بن سخن می‌گفت، اظهار داشت که غرب به جای تحریم اقتصادی که بیشتر به مردم ایران آسیب می‌زند، باید از نظر سیاسی بر جمهوری اسلامی فشار وارد بیاورد. در این راستا به نظر خانم عبادی کشورهای اروپایی می‌توانند روابط دیپلماتیک خود با ایران را به سطح کاردار کاهش دهند.

عفو بین الملل از همگان می خواهد اطلاعات خود را در باره دستگیری ها، قتل
ها و دیگر موارد نقض حقوق بشر در ایران به هر زبانی که مایل هستند به
نشانی های زیر بفرستند. در مورد تمام اطلاعات به صورت محرمانه عمل خواهد شد

iranalert@amnesty.org
iran.alerts@googlemail.com.

رباعیات اکبرانه
یاور استوار
دین و کس و کارِ دین ِ حق مالِ شما
فردوس برین حلال و پامالِ شما
انسانیت و عشق وجهان از ما باد
میراثِ خدا جمله از اموالِ شما
ادامه

خبرگزاری هرانا : یک زن زندانی پس از 9 سال تحمل زندان حکم قطعی اعدام خود را در زندان ارومیه دریافت کرد.
محبت محمودی زنی متاهل دارای دو فرزند است که در سال 1379 برای دفاع از خویش در برابر مردی که قصد تجاوز به وی را داشت مرتکب قتل شد.
نامبرده به اتهام قتل عمد در شعب استانی مورد محاکمه قرار گرفت و پرونده برای تائید به دیوان عالی ارجاع داده شد، سر انجام روز گذشته مورخ 20 تیرماه پس از 9 سال تحمل زندان تائید حکم اعدام توسط دیوان عالی به ایشان ابلاغ شد.
حکم اعدام نامبرده با استیذان ریاست قوه قضائیه به مرحله اجرا در خواهدآمد

دو ایمیل کوتاه خوانندگان از تهران

امشب تو منطقه قلهك تهران صداي تيراندازي مياد كه به احتمال زياد تير هوايي مي زنن. همچنين بالاي پشت بام ها افرادي رو ديدم كه تفنگ روي دوششان بود. احتمالا براي جلوگيري از فرياد الله اكبر و شعار هاي شبانه عليه حكومت دارند مردمو مي ترسونند.

خبر موثق دارم كه نيروهاي امنيتي و نظامي شديدا خسته شده اند و خيلي از اون ها خودشون رو به بيماري مي زنند .خبر خيلي خيلي موثقه و نمي تونم افشاي بيشتري بكنم

فیلم های بازجویی از زن سعید امامی معاون سابق وزیر اطلاعات ، ای کسانی که با رژیم همکاری می کنید ، فردا نوبت شماست

شمارشگر " وبگذر " را همین الان از وبلاگتان حذف کنید  

هشدار امنیتی برای دارندگان وبلاگ: سایت آماری "وبگذر" که برخی از آن در وبلاگ خود بعنوان شمارشگر و ثبت آمار استفاده می کنند، مستقیما توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی راه اندازی شده و اداره می شود. بانیان اصلی این وبلاگ از فارغ التحصیلان مدرسه علوی که بهمراه دانشگاه امام صادق از منابع اصلی تامین نیروی امنیتی کشور است، می باشند. هرگونه تحرک شما در فضای مجازی بوسیله کدهائی که این سایت در اختیار شما می گذارد تا در وبلاگ خود قرار دهید، مستقیما به این سایت منتقل می شود. سریعا به بخش تنظیمات وبلاگ خود رفته و با حذف کدهای این سایت، آنرا غیر فعال کنید. در صورت نیاز می توانید از نمونه های خارجی استفاده کنید. آدرس سایت وبگذر: http://www.webgozar.com

گزارش ها حاکی از حمله نیروهای لباس شخصی به خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر است 

۱۳۸۸/۰۴/۱۹ خبرنامه امیرکبیر گزارش داد شامگاه پنجشنبه افراد موسوم به نیروهای لباس شخصی به برخی از خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر حمله کردند. این گزارش می افزاید این افراد مجهز به سلاح های سرد و گرم با همراهی موتورسواران سازماندهی شده به خوابگاهها یورش بردند. این گزارش می افزاید نیروهای لباس شخصی در ساعت هشت و سی دقیقه ی شب پنجشنبه هجده تیر در حمله به خوابگاه گلشن در خیابان به آفرین، با ورود به خوابگاه، تعدادی از دانشجویان و نگهبانان خوابگاه را مورد ضرب و شتم قرار دادند و همچنین بخش هایی از ساختمان و امکانات خوابگاه را نیز تخریب کردند. در این حمله این افراد از گاز اشک آور استفاده کرده و به سالن مطالعه، حمام، نمازخانه و طبقات مختلف خوابگاه گلشن حمله کردند. خبرنامه تحلیلی دانشجویان پلی تکنیک می افزاید از وضعیت چند تن از دانشجویان این خوابگاه پس از این حملات اطلاعی در دسترس نیست و نیروهای لباس شخصی اعلام کرده اند که امشب  مجددا به خوابگاه ها حمله خواهند کرد.

تظاهرات مردم رشت در 18 تیر 1388

درگیری پلیس و نیروهای ضد شورش با هزاران تظاهر کننده در تهران

گزارش‌های موبایلی و تازه‌ترین تصاویر

گزارش از محل به سمت میدان انقلاب آغاز راهپیمائی 18 تیر در تهران، شعار امروز تهران: مجتبی بمیری، رهبری رو نبینی! ،

سی و سه افسر وطن پرست و انسان سپاه
تحت شکنجه هیتلر علی خامنه ای و محمود فاحشه نژاد
در خبرهای پیشین اعلام کردیم که 33 تن از افسران سپاه از رده سرهنگ دومی تا سرتیپی به جرم نوشتن نامه اعتراضی به سید علی خامنه ای و خودداری از سرکوب مردم بازداشت شده اند . اینک نام چند تن از این افسران را منتشر می کنیم.سردار سرتیپ محمود یگانه عضو ارشد نیروی قدس - سرهنگ علی رضوانی عضو نیروی قدس - سرهنگ مسعود علوی طلب معاون تیپ هوابرد سپاه - سرهنگ دوم مجید باقری معاون تیپ انصار المهدی - سرهنگ دوم همایون میرزایی مسئول عملیات تیپ ویژه شصت و سه . لازم به ذکر است که این افسران اکنون در بند سیصد و بیست و پنج تحت شدیدترین شکنجه ها برای اعترافات ساختگی قرار دارند. در صورت بدست آوردن بقیه اسامی این افسران آنانرا را نیز منتشر خواهیم کرد

مقایسه جنبش سال 57 و 88
سیروس کفایی
ایران کشور بی نظیری است . در تمام طول تاریخ کشوری را سراغ ندارم که در یک قرن چهار انقلاب نا تمام داشته باشد.

چهره های پلید و دهشتناک کودتاچیان 88

کودتاچیان 88 ثابت کردند که پلیدی حد و نهایتی ندارد. آنان به سرکردگی خانواده خامنه ای و مصباح یزدی و دار و دسته احمدی نژاد و برخی سپاهیان آدمکش و بسیجیان قاتل و عقده ای و روزنامه‌های سرسپرده وفاشیست>>>

لیست فیلترشکن های استانهای ایران

شهر قصه جدید

شبکه شاما سرقت شده و ایمیل های ارسالی از سوی آن، ربطی به شاما ندارد
نام
قلم - نام شبکه جذب آرا ملت ایران (شاما) که از 22 خرداد به بعد تعطیل شده است، سرقت شده و ایمیل های ارسالی از سوی آن هیچ ربطی به شبکه مذکور ندارد.
به گزارش قلم نیوز، طی روزهای اخیر فرد یا افرادی ناشناس با سرقت نام شبکه جذب آرا ملت ایران (شاما) که از 22 خرداد به بعد تعطیل شده است، مبادرت به ارسال ایمیل برای برخی هموطنان می‌کنند. بدین وسیله به اطلاع عموم می رساند که این ایمیل‌ها هیچ ربطی به شبکه مذکور نداشته است.
همانطور که پیشتر هم عنوان شده بود، هموطنان عزیز می‌توانند از اخبار مربوط به دفتر مهندس موسوی از طریق سایت قلم آگاه شوند.
-راهپیمایی بزرگ به سمت دادگاه بین المللی لاهه در هلند بمناسبت 18 تیر

رباعیات ضد کودتایی!
یاور استوار
با خامنه ایِ کودتاچی گفتیم
با شیوه ی اوریانا فالاچی گفتیم
گفتیم که: دورتان به پایان آمد!
انگار نفهمید که ما چی گفتیم!
ادامه

شعار مرگ بر خامنه ای تا پای چوبه اعدام

4000 ضربه شلاق به من زدند من 6 بار توسط اورژنس اصفهان به هوش آمدم چند تا از دنده هايم زير شکنجه شکست شکنجه های شدم که از گفتن انها شرم دارم اما هيچ يک از اين اتهامات را نپذيرفتم چرا که روحم نيز از آنها خبر نداشت تا اينکه همسرم را بازداشت کردند و در حضور من چادر و روسری وی را برداشته و سرگرد مختاری شخصاً مبادرت به اين کار نمود و تهديد کرد که اگر زير برگه را امضاء نکنم همسرم را عريان ميکند من نيز که هتک حرمت همسرم که بسيار مومن بوده و مانند خودم از خانواده شهدا و جانبازان ميباشد را نميتوانستم تحمل کنم مجبور به امضا>>>

ترجمه گزارشی از گاردین

حدود ده و نیم بود که از پنجرهی مغازه دیدمش. از دور میشد تشخیص داد که بازداشت بوده و تازه آزاد شده. تمام صورتش کبود بود، دندانهایش را شکسته بودند و دور چشمهایش باد کرده بود به طوری که به سختی میتوانست بازشان کند. بعد از آزاد شدن مستقیم رفته بود خانه ولی پدرش راهش نداده>>>

هم اکنون از تهران با تماس تلفنی خبر دادند رژیم دست به اعدام جوانان دستگیر شده ای با نام فروشندگان مواد مخدر زده است که این جوانان ندامت نامه امضا نمی کنند و  در زندانها اعتراض های خیابانی خود را پذیرفته و در زندانها روبروی ماموران رژیم ایستادگی میکنند از مقامات مسئول جهانی بخواهیم  تا از  اعدام جوانان دستگیر شده  بنام دزد و قاچاقچی ومتجاوز جلوگیری کنند . این خبر از شخص موثقی که فرزند برادرش در تظاهرات دستگیر شده و جزو اعدام شده های دو روز پیش است داده شد . تمنا داریم این خبر مهم را برای جلوگیری از اعدامهای بیشتر جوانان  به همه مردم جهان آگاهی دهید تا بگوش مسئولین موثر بین المللی برسد تا کاری بکنند . فوری-فوری
مهندس حمید مداح شورچه فعال در ستاد مرکزی میرحسین موسوی در مشهد به شهادت رسید. او که از فعالان ستاد میرحسین موسوی در مشهد بود بعد از اعتراض به نتایج انتخابات همراه با گروهی از اعضای ستاد مشهد در صحن مسجد گوهرشاد دست به تحصن زد که توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد. او در مدت بازداشت تحت شکنجه قرار گرفت تا چند روز بعد از آزادی به دلیل شدت جراحات وارده جان سپرد. پزشکی قانونی علت مرگ وی را خونریزی مغزی اعلام کرده است.

ظاهراً تظاهرات روز 18 تیر اجتناب ناپذیر است. پیشنهادی از بطن توده جوان و بدون رهبری مشخص است و به همین خاطر جلوگیری از آن نیز در اختیار کسی نیست. این تظاهرات در عین برخورداری از مخاطرات جدی، میتواند امیدبخش>>>

حسام سلامت دانشجوی محروم از تحصیل دانشگاه تهران بازداشت شده است.
به گزارش ادوارنیوز از وضعیت این فعال دانشجویی و نهاد بازداشت کننده وی اطلاعی در دست نیست.

به دار آویختن دانشجویان در کرمانشاه توسط حکومت آدم کش اسلامی در ایران

گفت و گو با مردی که همسر و دخترش را از دست داده
اسلحه به دستان مسئول این قتل ها هستند

آدرس پارک ها برای تجمع فردا همراه با مادران عزادار

وعده ما شنبه 13 تیرماه در پارک های لاله ، اندیشه ، ملت و گفتگو
آدرس پارک ها :
پارک لاله – بلوار کشاورز، نبش کارگر
پارک اندیشه – شریعتی نرسیده به پل سیدخندان
پارک ملت – خیابان ولی عصر
پارک گفتگو- گیشا

فراخوان اضطراری!
وضعیت اضطراری است؛ وقت تلف نکنید!

عبادی: سازمان ملل به ایران نماینده حقوق بشر بفرستد

عبرت : به گزارش خبرنگار ما ساعاتی پیش یک فیلم کوتاه دیگر از صحنه کشته شدن ندا در سایت یوتیوپ قرار گرفت که به صورت واضح وضعیت صحنه کشته شدن وی را حداقل از نقطه نظر موقعیت نشان می دهد
در این فیلم که توسط یک فیلمبردار آماتور و از روی پشت بام تهیه>>

احمدی نژاد و خس و خاشاک
یاور استورا

احمدی نژاد آن خس و خاشاکِ تو امروز
شد دشمنِ شورشگر و بی باکِ تو امروز

امیدِ مویزی که از این مزرعه تان بود
در خمره شراب آمده از تاکِ تو امروز

هلهله های سوگواری برای کیانوش آسا- گفتگو با کاوه قاسمی کرمانشاهی

شعری از مجید  آژنگ برای کیانوش آسا

راستی چه دردآوراست
که
نتوانی با سرعت همان گلوله ای که

دوشنبه 8 تير ساعت 18 زنجيره انساني از ميدان تجريش تا ميدان راه آهن

- پنجشنبه 11 تير ساعت 18 تجمع در ميدان هاي ولي عصر, انقلاب, تجريش و هفت تير

- دوشنبه 15 تير ساعت 18 تجمع در مقابل زندان اوين

- پنجشنبه 18 تير به مناسبت سالگرد کوي دانشگاه مقابل دانشگاه تهران با حضور تمامي مردم و دانشجويان

- ايرانيان خارج از کشور مقابل سفارت ايران در همان کشور با شعار نويسي روي ديوار سفارت

- فرياد الله اکبر هر شب ساعت 10 تا 10:30 در پشت بام منازل


کشف 4صندوق رای در کتابخانه نیمه کاره شیراز
محمدرضا نسب الهی یکی از روزنامه نگاران شیرازی در وبلاگ خود نوشته است:
http://nasabonline.blogfa.com/post-88.aspx
دست کم چهار صندوق رای در کتابخانه مرکزی شیراز کشف شد.امروز چهارشنبه 10 تیر، در جریان بازدید«محمدرضا رضازاده،استاندار فارس و آیه الله ایمانی،امام جمعه شیراز» و خبرنگاران روزنامه های محلی شیراز از عملیات احداث ساختمان کتابخانه مرکزی شیراز،چهار صندوق رای در ساختمان نیمه کاره کتابخانه کشف شد. استاندار فارس پس از مواجه شدن خبرنگاران با این صندوق ها از آن ها خواست که به این موضوع در رسانه ها اشاره ای نکنند.او این صندوق ها را جزو «اسناد ملی» اعلام کرد.
ساختمان نیمه کاره کتابخانه مرکزی شیراز که شعبه ای از کتابخانه ملی است در نزدیکی تالار حافظ شیراز(چهار راه حافظیه)قرار دارد.
صندوق های رای در حالی کشف شده اند که بنا بر قوانین انتخابات،پس از پایان شمارش آرا، صندوق ها باید به تهران فرستاده شده باشند.

گیل آوایی: حکومت اسلامی ایران به بهایی که قدرت خویش را بقا می دهد! وای اگر از پس امروز بود فردایی

This is the Islamic Regime in Iran! help Iranians to stop it! Do Not recognize the national&International legitimacy of Islamic Regime in Iran!

پرسش و پاسخ؛ چه چیزی در انتظار ایران است؟

در کتاب تحریر الوسیله خمینی باب 12 مسئله نکاح آمده است که اگر کسی زنی دارد که کمتر از 9 سال دارد نمی تواند با او نزدیکی کند اما سایر کامجویی ها مانند لمس شهوت آمیز او در آعوش گرفتن او ران به ران او مالیدن اشکالی ندارد و این قبیل کارها با دختر شیر خوار هم می توان انجام داد.عجب دینی عجب اسلامی عجب امتی
 

 

 

 

 

 

دیگر صفحات ویژه انقلاب >2 > 3 > 4 > 5 >6 > 7 >>> بازگشت به صفحه نخست
تماس و ارسال مطالب ، info@perslit.com تماس با سردبیر ، perslit@gmail.com درباره ما