درگیری و زد و خورد در دانشگاه علم و صنعت
زخمی شدن ده دانشجو در درگیری های امروز دانشگاه علم و صنعت

شبکه جنبش راه سبز (جرس): تجمع دانشجویی در دانشگاه علم و صنعت به صحنه زد و خورد بین دانشجویان بدل شد.

به گزارش خبر آنلاین در این تجمع که در حدود یک ساعت به طول انجامید و به صحنه درگیری دانشجویان تبدیل شد با ورود نیروهای امنیتی به داخل دانشگاه طرفین از یکدیگر جدا شدند.

در همین حال خبرگزاری فارس در خبری از این تجمع نوشت: دانشجویان دانشگاه علم و صنعت که قرار بود تجمع خود را در اعتراض به حرمت‌شکنی حامیان موسوی در روز عاشورای حسینی پس از برگزاری نماز ظهر و عصر در این دانشگاه برگزار کنند، پس از مواجه شدن با تجمع 80 نفره حامیان موسوی در این دانشگاه در ساعت 11:30 که در حمایت از اغتشاشگران روز عاشورا برگزار شد، زودتر از موعد مقرر تجمع خود را با حضور بیش از 800 نفر آغاز کردند.

آنان با سر دادن شعارهای "مرگ بر منافق "، "موسوی، خاتمی، این آخرین پیام است "، "لعن علی عدوک یا حسین، خاتمی و کروبی و میرحسین "، "وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد " و با در دست داشتن پرچم‌های "یا حسین  " و "یا ابوالفضل "به سمت تجمع ‌کنندگان حامی میرحسین حرکت کرده و این تجمع‌کنندگان را متفرق کردند.

درحال حاضر تجمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت با حضور 800 دانشجوی این دانشگاه در مقابل درب اصلی دانشگاه علم و صنعت درحال برگزاری است و تجمع‌کنندگان قصد دارند تا میدان الغدیر واقع در شرق تهران راهپیمایی کنند.

زخمی شدن ده دانشجو در درگیری های امروز دانشگاه علم و صنعت

شبکه جنبش راه سبز (جرس): بیش از ده دانشجو در درگیری های امروز دانشگاه علم و صنعت زخمی شده اند که برخی از آنها به بیمارستان منتقل شده اند.

به گزارش خبرنگار جرس در تهران، دانشجویان هوادار جنبش سبز دانشگاه علم و صنعت به روال هر هفته که سه شنبه ها در حمایت از این جنبش راهپیمایی اعتراضی برگزار می کردند، امروز نیز چنین تجمعی را برگزار کردند. اما این بار از روز گذشته بسیج نیز فراخوانی داده بود که امروز سه شنبه آنها نیز تجمعی را برگزار خواهند کرد.

امروز تجمع هر دو گروه شکل گرفت،  دانشجویان هوادار جنبش سبز که قریب به هزار و پانصد نفر بودند و دانشجویان بسیجی که حدود صد و پنجاه نفر بودند. هر دوگروه شعارهای خود را سر می دادند که به طور ناگهانی حدود هزار نفر لباس شخصی و بسیجی با چوب و چماق و با شعار "حیدر حیدر" و "ماشالله حزب الله" به سمت دانشجویان معترض حمله کردند در این حمله حدود ده دانشجو به شدت زخمی شدند که برخی از آنها به بیمارستان منتقل شدند. همچنین دانشجویان می گویند که بین ده تا پانزده تن از دانشجویان نیز توسط نیروهای لباس شخصی ربوده شده اند.

 

بازگشت به صفحه نخست

تماس و ارسال مطالب info@perslit.com تماس با سردبیر perslit@gmail.com درباره ما